Architektura i nowoczesne budownictwo – W toku: Musée des Confluences / Coop Himmelb (l) au

Musée des Confluences / Coop Himmelb (l) au.
Hubert Canet, Ballo.
De Architekt fotograficzny: COOP HIMMELB (L) AU Wolf D.
Prix, Helmut Swiczinsky + Partner Lokalizacja: Lyon, Francja Klient: Département du Rhône / Reprezentowany przez SERL Landscape Design: EGIS aménagement Site Area: 20 975 m.
Powierzchnia netto: 26.700 m.
Powierzchnia brutto: 46 476 m.
Koszty budowy: 150 mln EUR Planowane zakończenie: 2014 + 27 Musée des Confluences w Lyonie, Francja, jest obecnie w trakcie budowy i zostanie ukończone w 2014 roku.
Muzeum zaprojektowane przez COOP HIMMELB (L) AU, w koordynacji z miejscowymi architektami i inżynierowie.
Celem projektu jest stworzenie przestrzeni, która jest jednocześnie muzeum gromadzonej wiedzy, publiczną przestrzenią dyskursu i miejską przestrzenią rekreacyjną.
Musée des Confluences / Coop Himmelb (l) au.
Hubert Canet, Ballo.
De Photo Budynek jest hybrydą wielu typologii, starając się dostosować do zasad muzeum, który przedstawia się jako miejsce publiczne, które zapewnia dostęp do wiedzy o naszym wieku.
Architekci.
opisują,.
Innowacje rozwijają się wewnątrz przestrzeni, w nieokreśloności, w obrębie nakładania się i hybrydyzacji.
Pytania dotyczące przyszłości zostaną ustalone w ramach pól przejściowych pomiędzy technologią, biologią i etyką, które są głównymi tematami Musée des Confluences..
Musée des Confluences / Coop Himmelb (l) au.
ISOCHROM.com, Wiedeń Powstała architektura jest mutacją formy, charakteryzującą się hybrydyzacją różnych funkcji programowych i typologii budynków.
Różne elementy łączą się, tworząc nowy kształt muzeum, będący przedłużeniem parku na południowym krańcu wyspy, na którym znajduje się budynek.
Krajobraz wnętrza i zewnątrz składa się z pochylni i powierzchni, które przechodzą między wnętrzem a światem zewnętrznym, tworząc dynamiczną sekwencję zdarzeń przestrzennych.
Różne sale wystawowe mają unikalne struktury przestrzenne, które mogą zmieniać i zmieniać architekturę w celu dostosowania do różnych wydarzeń.
Musée des Confluences / Coop Himmelb (l) au.
Markus Pillhofer Section 02; .
Coop Himmelb (l) au
[przypisy: kultywatorowanie, protokół odbioru przyłącza energetycznego, przecinki robaki ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kultywatorowanie protokół odbioru przyłącza energetycznego przecinki robaki