Budownictwo wczoraj i dzis : The Hollow / Visiondivision

Cancer City.
jeśli go nie widziałeś, koniecznie sprawdź to, ponieważ świeże spojrzenie firmy na nowy krajobraz dla zwierząt.
Wychodząc z projektowania nowej metropolii dla raków, architekci przełączyli narzędzia do swojego najnowszego projektu, aby stworzyć sukkę na doroczny festiwal żydowskiego żniwa.
Propozycja ta jest częścią nowojorskiego konkursu na Sukkę (sprawdź tutaj finalistów), który poprosił uczestników o ponowne przemyślenie tymczasowego pawilonu poprzez opracowanie nowych metod materialnej praktyki i projektowania parametrycznego.
Zgodnie z propozycją Visiondivison, pawilon organiczny zmienia warunki interakcji społecznych i zachowania w ramach uproszczonej struktury kompresji.
Więcej zdjęć i więcej na temat propozycji po przerwie.
Ponieważ sukkah ma siedzieć na Union Square na Manhattanie, jednym z najbardziej zaludnionych i gęstych miejsc na świecie, intencją jest zbudowanie czegoś, co różni się skalą i tempem od reszty miasta.
Kiedy wchodzisz do szałasu, automatycznie zwalniasz tempo i zachowanie i zmieniasz się w pozycję spoczynkową z powodu ograniczeń fizycznych, które tworzą przestrzeń..
.
Visiondivision Pracuje w ścisłych ograniczeniach konkurencji, takich jak fakt, że sukkah musiał mieć dach wykonany z gałęzi.
bez wiązek, firma zaprojektowała suficie falisty, który zmienia warunki interakcji i zachowań społecznych.
Zmieniająca się wysokość dachu ogranicza ruchy osoby, ponieważ nie może on już wykonywać w normalnych okolicznościach.
- różne wysokości i grubość dachu wyznaczają atmosferę – Twoja siła i prędkość są zredukowane i nie jesteś już potencjalnym fizycznym zagrożeniem dla twojego otoczenia.
.
Wizja oświetlenia Podświetlany pawilon zmienia kolor w zależności od grubości trzciny, co daje organiczny wzór światła na zewnątrz.
Kiedy już jest w środku, sukkah zawiera dwa połączone ze sobą pokoje.
przestrzeń społeczna do spożywania posiłków i interakcji oraz bardziej zamknięta przestrzeń do spania i gapienia się na gwiazdy.
.
Visiondivision.
Visiondivision
[przypisy: wapno gaszone cena, protokół odbioru przyłącza energetycznego, bilard warszawa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bilard warszawa protokół odbioru przyłącza energetycznego wapno gaszone cena