Nowoczesna architektura : AD Round Up: Przyznane Konkursy Część IV

Świetne projekty często pochodzą z konkursów.
Nie wierzysz mi.
Sprawdź naszą czwartą część naszych wcześniej nagradzanych projektów konkursowych po przerwie.
3LHD zaprojektuje prywatne centrum medyczne w Chorwacji Bliskie sąsiedztwo i historyczne miejsce w okolicach Firule to jedno z najprzyjemniejszych miejsc życia, pracy i rekreacji w Splicie.
Niezwykła lokalizacja polikliniki to jedna z jej największych zalet.
Umieszczony w pobliżu istniejącego kompleksu szpitalnego w Firule, blisko morza i świeżego powietrza daje mu jeszcze większe znaczenie i wartość (czytaj więcej.) Wyniki konkursu Centrum Kultury Valparaiso Zwycięzcy konkursu Valparaiso Cultural Center w Chile zostały właśnie ogłoszone.
Konkurs odbył się po odrzuceniu propozycji brazylijskiego architekta Oscara Niemeyera.
Centrum Kultury powstanie w miejscu dawnego więzienia przez ostatnie 150 lat.
Zwycięskie projekty to: 1.
nagroda.
Jonathan Holmes, Martín Labbé, Carolina Portugueis, Osvaldo Spichiger (czytaj dalej.) Munch Museum i Deichman Library w Oslo wyniki konkursu Lambda tworzy hojne zaproszenie zarówno do Muzeum, jak i ogólnie do publicznego dostępu do obszaru.
Położenie Muzeum na Paulsenkaia opuszcza obszar na południe od Opery, otwiera się na publiczny park i punkt rekreacyjny w środku zatoki z widokiem na fiord, w bliskim kontakcie zarówno z Operą i Muzeum (czytaj dalej.) National Wildflower Center Międzynarodowy Konkurs wygrany przez Iana Simpsona Architekci Ian Simpson Architekci z Adams Programiści Taylor i Hoare Lea zostali ogłoszeni zwycięzcami konkursu na zaprojektowanie nowego, innowacyjnego architektonicznie kompleksu edukacyjnego, konferencyjnego i produkcji nasion w National Wildflower Center w Knowsley, część regionu Liverpool City, który ma być jednym z pierwszych budynków w kraju, który uzyskał ocenę BREEAM.
(czytaj więcej.) Architekci Arons en Gelauff wygrywają konkurs projektowy: Dom Annie MG Schmidt Dzisiaj doradca ds.
planowania miasta Amsterdam Maarten van Poelgeest ogłosił zwycięzcę konkursu na projekt adaptacyjnego ponownego wykorzystania dwóch dawnych oczyszczalni ścieków w amsterdamskiej dzielnicy Zeeburg: Annie MG Schmidt House.
Annie MG Schmidt (1911-1995) jest najbardziej znanym holenderskim autorem książek dla dzieci.
Zwycięski plan jest mutafunkcyjnym centrum kulturalnym, obejmującym szeroki zakres różnorodnych działań, w tym spektakularny otwarty plac zabaw na dachu na jednym silosie i restaurację Praq op.
T daq zbudowaną na dachu drugiego budynku (czytaj dalej.)
[patrz też: strop akermana, piec gazowy z zamkniętą komorą spalania, murator prenumerata ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: murator prenumerata piec gazowy z zamkniętą komorą spalania strop akermana