Nowoczesna architektura : Logan Center for the Arts, University of Chicago / Tod Williams Billie Tsien Architekci

NE Zobacz.
Tom Rossiter Tod Williams i Billie Tsien Architekci.
długo oczekiwane multidyscyplinarne centrum sztuki otwarto na University of Chicago w Illinois.
Służąc jako punkt orientacyjny na południowym krańcu kampusu, Reva i Centrum Sztuki Davida Logana o powierzchni 184 000 stóp kwadratowych jest nowym domem dla programów akademickich i pozalekcyjnych UChicago w dziedzinie kinematografii i mediów, kreatywnego pisania, muzyki, teatru i badań nad spektaklem i sztuki wizualne.
Zainspirowany przez płaskie prerie na Środkowym Zachodzie i wielkie wieże Chicago , nowe centrum sztuki składa się z wypełnionej światłem szklanej wieży i trzykondygnacyjnego podium.
z dachem ząbkowym.
Na 170-metrowym wieżowcu znajduje się penthouse, sala projekcyjna, taras na dachu, sale lekcyjne, sale prób i laboratoria performatywne, a na podium znajduje się przestrzeń studyjna, sale ćwiczeń muzycznych, warsztaty, kawiarnia, centrum mediów cyfrowych, laboratoria produkcyjne i montażowe , dwa teatry i hala widowiskowa na 474 miejsc.
Uniwersytet kontynuuje certyfikację LEED Silver dla Centrum Logan, ponieważ projekt obejmuje materiały z regionu, zielony dach,.
i panele słoneczne.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Tod Williams i Billie Tsien: Pomysł długiego, niskiego, skylitowego budynku studiów i teatrów oraz wieży sztuki zrodził się z wyobrażenia płaskich prerii Środkowego Zachodu i wielkich wież Chicago.
Ciche niskie równiny.
budynek zapewni trzy piętra pięknie oświetlonych studiów, galerii, sal praktyk muzycznych i teatrów, które są przestrzennymi niespodziankami.
Obecność wieży na południowej stronie Midway zapowiada nowy dom dla twórczego życia studentów i wykładowców oraz publiczne miejsce dla mieszkańców miasta..
North Elevation.
Tom Rossiter.
Stworzyliśmy kino, taniec, występy, zespoły muzyki i klas na różnych piętrach i połączyliśmy te programy z hojnymi windami i dramatycznymi schodami.
Szczegóły, takie jak wykonane na zamówienie płytki i ściany z panelami z filcu, świadczą o tym, jak ważny jest akt twórczy.
Przemieszczając się z podłogi na podłogę, studenci, wykładowcy i mieszkańcy Chicago odkryją wspólne miejsca do zbierania i tajne miejsca, w których można być samemu.
West Elevation.
Tom Rossiter.
Centrum Logan zostało odkryte i odkrywane w miarę upływu czasu.
W ten sposób ten budynek będzie dla wszystkich, którzy używają Logan Center, miejsca, gdzie nakładają się na siebie przyjaźnie i tworzą się przyjaźnie i niepojęte.
Taras na 10.
piętrze.
Tom Rossiter Architekci: Tod Williams i Billie Tsien Architekci (Nowy Jork) Associate Architect: Holabird & Root (Chicago) Lokalizacja: Chicago, Illinois Klient: University of Chicago Obszar serwisu: 150 000 stóp kwadratowych Powierzchnia zabudowy: 184 000 stóp kwadratowych Powierzchnia budynku: 50 000 stóp kw.
Wysokość : 170 ft (11-piętrowy) Sklep.
Tom Rossiter Acoustical, A / V Design: Kirkegaard Associates Inżynier MEP Inżynier: Ambrosino, DePinto i Schmeider Structural Engineers: Severud Associates Projekt oświetlenia: Renfro Design Group Architekt krajobrazu: Hargreaves Associates Inżynier budownictwa: David Mason & Associates Konsultant teatralny: Schuler Shook Theatre Planners Operator Projektu Filmowego: Full Aperture Systems Kierownik Budowy: Turner Construction LEED Konsultant: Steven Winter Associates Konsultant Façade: Axis Group Limited Konsultant Windy: Van Deusen & Associates W 2007 roku David i Reva Logan oraz ich dzieci i wnuki przekazali 35 milionów dolarów Uniwersytet wspierający nowe centrum sztuki.
SE Zobacz.
Tom Rossiter
[podobne: gerontofilia online pl, murator prenumerata, bilard warszawa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bilard warszawa gerontofilia online pl murator prenumerata