Nowoczesna architektura : Ogłoszono zwycięzców konkursu D3 Natural Systems Competition

d3 ma przyjemność ogłosić zwycięzców międzynarodowych konkursów architektonicznych Natural Systems na rok 2010.
Program opracowany przez współzałożycieli Gregory Marinic i Mary-Jo Schlachter zaprasza architektów, projektantów, inżynierów i studentów do wspólnego poszukiwania potencjału analizowania , dokumentowanie i wdrażanie wpływów opartych na przyrodzie w architekturze, wnętrzach i projektowanych obiektach.
Konkurs wymaga innowacyjnych propozycji, które przyczyniają się do zrównoważonego myślenia i wydajności poprzez badanie wewnętrznych geometrii, zachowań i przepływów środowiska.
Identyfikując, badając i stosując ich porządek strukturalny w formie i funkcjonalności, można zrealizować oparte na wydajności rozwiązania dla nieograniczonych typologii budynków, programów funkcjonalnych i warunków materiałowych.
W konkursie przyznano cztery nagrody i osiem wyróżnień.
Możesz zobaczyć cztery nagrody po przerwie.
Aby uzyskać pełną listę specjalnych wzmianek, wejdź na oficjalną stronę konkursu.
Pierwsza nagroda (udostępniona) LIRR Long Island radykalnie opętana / Tobias Holler, Katelyn Mulry, Sven Peters, Ana Serra / USA: Pierwsza nagroda (wspólna) Urban Rhizome / Ming Tang, Dihua Yang / USA: Druga nagroda przekształcająca krajobraz akwakultury / Sheng Hsun Tsai / Tajwan: trzecia nagroda Wzajemność: Przemyślenie w konsumpcji / Jason Butz, Francis D.
Andrea, Carla Landa / USA:
[przypisy: strop akermana, czujnik wilgotności gleby, bramy segmentowe ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bramy segmentowe czujnik wilgotności gleby strop akermana