Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Projekty kulturalne w Brazylii

Dziś Brazylia świętuje Dzień Niepodległości! Gratulacje dla wszystkich naszych przyjaciół, z pewnością wiemy, że świętują tak, jak powinny! Sprawdź pięć wielkich projektów kulturalnych w Brazylii po przerwie.
Fundaç.
O Iber.
Camargo w Porto Alegre, Brazylia / Alvaro Siza Nowy budynek Fundacji Ibere Camargo w Porto Alegre w Brazylii zaprojektowany przez portugalskiego Alvaro Siza, jest dużą prostokątną, białą konstrukcją z betonu.
Ma dużą centralną przestrzeń otoczoną cyrkulacjami i przestrzeniami wystawowymi.
Niektóre z tych kręgów oddzielają się od głównego ciała, gdy ramiona wychodzą przez elewację (czytaj dalej.) Muzeum Chleba Ilopolis / Brasil Arquitetura Kultura należy rozumieć jako coś od tradycji po wynalazek.
Są rzeczy stworzone i zbudowane w przeszłości, które muszą zostać zachowane, w przeciwnym razie zostaniemy uwięzieni w zniekształconym, szpecącym teraźniejszości.
Ale z tego samego powodu musimy postawić na nowe, ponieważ jest to podstawowy sposób na ustanowienie i przekształcenie naszych społeczności i naszego społeczeństwa jako całości (czytaj więcej.) Pawilon Patchwork / DOMO DOMO Arquitetos Associados przysłał nam to tymczasowe galeria sztuki wybudowana na wystawę w Brasilii, która odbyła się w sierpniu i październiku 2008 r.
Projekt jest tymczasową galerią o powierzchni 60 m2 zbudowaną na wystawę w Brasilii, która odbyła się w sierpniu i październiku 2008 r.
Na wystawie w galerii wyświetlane były obrazy i obrazy.
portrety współczesnych i współczesnych malarzy brazylijskich, takich jak Zive Giudice i Candido Portinari (czytaj dalej.) Remont Teatro Castro Alves / Estudio America Teatr jest częścią tych inicjatyw, które odgrywają istotną rolę w życiu kulturalnym ludzi.
Ze względu na swój publiczny charakter, z definicji miejsca, w których odbywają się przedstawienia mają istotną rolę w kształtowaniu miast i terytoriów, które nawadniają kulturowo.
NTCA stanie się miejscem, w którym będzie eksponowana historia sztuki i produkcja kulturalna Bahia (czytaj więcej.) Malarstwo Faveli Jeroen Koolhas i Dre Urhahn to dwaj artyści z Holandii, którzy rozpoczęli współpracę w 2005 roku.
W 2006 roku zaczęli opracowywać pomysł tworzenia interwencji artystycznych inspirowanych przez społeczność w Brazylii.
Ich wysiłki przyniosły dwa malowidła, które zostały namalowane w Vila Cruzeiro, najbardziej osławionym slumsie Rio, we współpracy z lokalną młodzieżą.
Po ukończeniu obu murali rozpoczęli trzeci etap projektu, O Morro .
(Czytaj więcej.)
[przypisy: czujnik wilgotności gleby, kultywatorowanie, olx mrągowo ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: czujnik wilgotności gleby kultywatorowanie olx mrągowo