Architektura i nowoczesne budownictwo – Co dalej w obszarach roboczych Projektowanie ze zdarzeniem zmiany

Dzięki uprzejmości IE School of Architecture and Design odbywającej się w RIBA w Londynie 23 listopada, What s s Next in Workspaces.
Projektowanie z wydarzeniem Change obejmuje dyskusję przy okrągłym stole przez wiodące głosy z obszaru projektowania przestrzeni roboczej, które zaprezentują i przedyskutują swoje pomysły na temat przyszłości środowiska pracy.
Bez wątpienia, teraz jest czas, kiedy organizacje, firmy i firmy z całego świata radykalnie zastanawiają się, jak będą działać w przyszłości, próbując dostosować się do nowych sytuacji i wyzwań, przed którymi stoją i staną w obliczu nowej sytuacji.
tysiąclecie.
Impreza odbywa się w godzinach 15: 00-18: 00 i jest wdrażana przez IE School of Architecture and Design.
Więcej informacji po przerwie.
Łączymy najlepszych specjalistów zajmujących się światem projektowania przestrzeni kosmicznej, obejmujących obszary, które pochodzą od dużych firm, które budują przestrzeń roboczą na całym świecie, do mniejszych praktyk, które dostarczają najnowocześniejszych projektów dla innowacyjnych marek.
Praktycy będą omawiać tematy dotyczące przyszłości środowiska pracy z światowej klasy naukowcami należącymi do renomowanych instytucji, takich jak Helen Hamlyn Centre for Design w Royal College of Art i Academy of Urbanism.
Imprezę poprowadzi Javier Quintana, dziekan Wyższej Szkoły Architektury i Projektowania IE oraz Martha Thorne, Associate Dean ds.
Stosunków Zewnętrznych w IE School of Architecture and Design oraz dyrektor wykonawczy Priitzker Architecture Prize.
Szkoła Architektury i Projektowania IE uruchamia program magisterski poświęcony projektowaniu przestrzeni roboczej ze strategicznym partnerstwem Helen Hamlyn Centre w Royal College of Art.
Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na wydarzenie, odwiedź tutaj.
[hasła pokrewne: najlepsze piece co, czujnik wilgotności gleby, bilard warszawa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bilard warszawa czujnik wilgotności gleby najlepsze piece co