Budownictwo i architektura : Alexandria / Anonymous Studio

Anonimowe studio.
Alexandria ., nowa, wyprodukowana cyfrowo instalacja Jonathana Henry + Arseni Zaiteva z Anonimowego Studia, zostanie umieszczona w Galerii Architektury Południowego Politechniki w celu otwarcia jej dwuletniej wystawy młodej pracy zawodowej.
W ramach.
Salonu Letniego 2010.
Architektura / sztuka / instalacja rzeźbiarska ma na celu podniesienie poziomu dyskusji w różnych środowiskach projektowych poprzez współczesne podejście do tworzenia przestrzeni.
Więcej zdjęć i więcej o instalacji po przerwie.
Instalacja unosi się cale nad podłogą i dramatycznie zasłania całą galerię, tworząc mocną przestrzenną przekątną, która przechodzi z prostego systemu czaszy w obiekt zajmujący przestrzeń.
Symboliczne rozczarowanie politycznym punktem odniesienia pozbawia instalację nakazowych idealizacji.
Czasza Aleksandrii nie zostanie skażona agendami, ale zostanie przywłaszczona, ale ci, którzy najprawdopodobniej w nią wesprą ,.
wyjaśnił studio.
.
Anonimowe studio Instalacja zapewnia fizyczną strukturę dla uczniów, którzy nakładają na panel własne projekty, a tym samym fizycznie łączą powierzchnię z wizjami uczniów.
Będzie to miejsce przechowywania i wyszukiwania trwającej pracy w studio, która będzie występować jednocześnie z jego długością.
dodano studio.
Projekt nadaje się do prezentacji pracy ucznia, ponieważ układ paneli tworzy system warstw, który umożliwia pracę studenta, aby zaniknąć, a dzieło artysty pojawi się, lub odwrotnie, w zależności od kąta patrzenia.
.
Anonimowe studio Zwiększona krycie, cieńsze pokrycie panelu, pozwala widzowi zobaczyć panelowaną powierzchnię za pracą studentów i tworzy dwie powierzchnie, powierzchnię zewnętrznego elementu ekranu i odwrotną powierzchnię nieprzejrzystego obszaru prezentacji.
Ten wewnętrzny / zewnętrzny dylemat jest produkowany z jego wewnętrznością, która jest zakazana do zawodu, tworząc wyobrażoną przestrzeń okupacji w otoczeniu zgromadzonej wiedzy o systemie szkolnictwa wyższego.
wytłumaczyli projektanci.
.
Anonimowe studio
[podobne: cena betonu b15, olx częstochowa, kultywatorowanie ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: cena betonu b15 kultywatorowanie olx częstochowa