Budownictwo wczoraj i dzis : Wykończenia dla Lincoln Center / DS + R

Po ukończeniu drugiej instalacji High Line z James Corner Field Operations i rozpoczęciu projektowania Broad Museum w centrum Los Angeles, DS + R wykroił niewielką ilość czasu, aby dodać wykończenia do przeprojektowania Lincoln Center.
Według The Times zespół skupił się na mniejszych szczegółach projektu, a konkretnie na infoscapeie elektronicznym Centrum.
Trzeba wiele, aby powstrzymać nowojorczyka, ale Reynold Levy, prezes Lincoln Center, powiedział Timesowi , Sądzimy, że to spowoduje, że zatrzymają się na swoich torach i naprawdę spojrzą.
Staramy się stworzyć uczucie, stworzyć nastrój, zapewnić poczucie dramatu i piękno tego, co dzieje się w naszych salach.
Chcemy przyciągnąć przechodniów, ale chcemy też zaskoczyć Upper West Siders.
Więcej o nowym infoscape po przerwie.
Składający się z diod LED, powierzchnia elektroniczna będzie zawierać przewijany tekst na północnej stronie ulicy West 65th oprócz 13 nowych pionowych ekranów LED o wymiarach 4 na 8 stóp po południowej stronie 65.
Zachodniej.
Te pionowe ekrany, nazwane ostrzami , mają na celu ożywienie ulicy i przekazanie witalności i dostępności centrum.
z krótkimi sekwencjami wideo i różnymi obrazami, w tym z ujęciami zza kulis.
Elementy przełamują skalę budynku na skalę pieszych , pozwalając przechodniom na łączenie się z budynkiem w inny sposób, niż wyskrobanie szybkim spojrzeniem z zewnątrz.
Levy powiedział Timesowi, że w pewnym sensie Diller Scofidio i Renfro są metaforą tego, co Lincoln Center próbuje zrobić ze swoimi artystami.
Czasem są odkrywane zupełnie nowe, czasem obiecujące, ale nie w pełni udowodnione.
[przypisy: strop akermana, protokół odbioru przyłącza energetycznego, gerontofilia online pl ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: gerontofilia online pl protokół odbioru przyłącza energetycznego strop akermana